Investiční projekt

Stavba rodinného domu u Říčan
na krásném pozemku u lesa

Prodejní cena domu 14 mil.

Tato velice zdařilá investice do stavby rodinného domu začala prvním dojmem z pozemku. Pozemek se prodával v běžné inzerci. Okamžitě při první prohlídce bylo jasné, že jde o krásný pozemek vhodný na výstavbu domu. Byl totiž u lesa a to je naprostý unikát.

Další výhodou byla lokalita. Pouhých dvanáct minut pěšky na vlakovou stanici, ze které jezdí ve špičce vlak každých deset minut na hlavní nádraží, kde je za 30 minut. Všechny domy a pozemky kolem vlakových tras na Prahu mají vyšší hodnotu.

O pozemek byl velký zájem a proto jsme ho museli rezervovat prakticky okamžitě a to jsme také udělali. Rezervace proběhla ještě ten stejný den, kdy se uskutečnila prohlídka. Následně jsme si v rychlosti prověřili všechny náležitosti a doladili kupní smlouvu. 

Na pozemku stála stará chata. To bylo naopak výhodou, protože se tím zrychlilo stavební povolení. Bylo již hotové napojení na inženýrské sítě.

Chceme dělat projekty, na které budeme hrdí a proto jsme pro návrh domu oslovili architekta a interiér řešili s designéry. Stavba ovšem probíhala v rychlém režimu, protože rychlost je u investic klíčový faktor. U investic více než kde jinde platí, že čas jsou peníze.

Po dokončení hrubé stavby ovšem začala první vlna opatření proti šíření korona viru. To stavbu zdrželo, protože jednak byl nedostatek stavebních dělníků a jednak byl problém s dodávkou materiálu. Obklady jsme měli objednané z Itálie, která byla v tu dobu pod přísnými opatřeními a výroba i sklady byly uzavřené. 

Nakonec se hranice otevřely, zboží se opět rozběhlo a sehnali jsme i pracovníky. Celá tato situace byla sice nepříjemná, ale naši investici to nijak neohrozilo, protože vždy než zahájíme investici, tak si pečlivě spočítáme všechny varianty včetně těch negativních a nikdy nejdeme do investice, u které hrozí prodělek byť i v jediném možném scénáři.

Interiér jsme vybavili zapůjčeným nábytkem od designové firmy, aby si potenciální kupující mohli představit, jak může dům vypadat. Dům nejlépe vynikne krásně vybavený. Fotograf a kameraman specializovaný na nemovitosti nám udělal skvělé obrazové výstupy a šlo se do prodeje. Zájem byl obrovský a dům byl do měsíce prodaný.

Chcete investovat s námi?

Podívejte se na naši nabídku investic nebo nám rovnou napište.