Investiční projekty REVENTA

Výnos a doba investice záleží na konkrétním projektu

Máte kapitál převyšující 10 milionů korun? Můžete vám nabídnout přímý podíl na zajímavých investičních projektech.

S investory s částkou vyšší než deset milionů korun vstupujeme do některých projektů jako partneři. Investor má v těchto případech smluvně zajištěn podíl na investici, případně přímé vlastnictví nemovitosti zapsané v katastru nemovitostí nebo vlastnictví podílu s.r.o. zapsané v obchodním rejstříku.

Výhodou takového partnerství je možnost vyššího výdělku, ale je to vykoupené vyšším časovým rizikem. Jak píšeme v často kladených dotazech, riziko prodělku je u námi vybraných nemovitostí prakticky neexistující, nicméně zejména větší projekty mají  riziko průtahů investice. Přímý podíl na investičním projektu tedy není vhodný pro investora, který chce mít předem jasně dané, kdy jeho investice skončí a jaký bude výnos.

Dalším specifikem je nejasnost, kdy bude taková investice možná, v jaké bude výši a jaké bude mít podmínky. Navíc, když se objeví, je třeba rozhodnout se rychle. Předem nevíme, kdy se takový projekt objeví a o co přesně půjde. Může jít o pozemky na rozdělení nebo stavbu domu, ale také o malý činžovní dům na rekonstrukci. Jeden z našich investorů tento typ spolupráce nazval „investor na zavolanou“ a je nejvhodnější pro investory, kteří již mají zkušenost s investováním do nemovitostí a mají dostatek kapitálu, aby je investování nestálo mnoho nervů. Pokud chcete klidné spaní a předem dané jasné podmínky, je pro vás vhodnější investice formou dluhopisů nebo investičních směnek.

Máte zájem o více informací o investičních projektech?

Vyplňte prosím své kontaktní informace a my se vám obratem ozveme.

Máte k investičním projektům jakýkoliv dotaz? Nebo si chcete rovnou domluvit schůzku?

Ozvěte se nám. Rádi s vámi vše podrobně probereme.

Další možnosti investování s Reventou

Naši nabídku jsme přizpůsobili investorům s různou výší kapitálu

Dluhopisy

Pevný výnos 7% p.a., splatnost 5 let

Pro investory od 100.000 nabízíme investice do našich dluhopisů, což jsou cenné papíry, které vám zajišťují předem stanovený výnos.

Investiční směnky​

Doba investice dle přání, na jejím základě se určí výnos

Pro investory s kapitálem přes 2 mil. Kč vydáváme investiční směnky šité na míru konkrétnímu investorovi. V každé směnce se určí konkrétní podmínky.