REVENTA = poctivé investiční řemeslo

Váš partner pro investice do nemovitostí, které vám zajistí stabilní výnos

Kdo stojí za společností REVENTA?

Zakladatelem společnosti je Pavel Bambásek – investor, podnikatel a autor knihy Jak ivestovat sám a bez bank. Roky investičních zkušeností ho přivedly až k investicím do nemovitostí, které si doslova zamiloval, protože mu dávají smysl nejen ve vydělaných penězích, ale v radosti, kterou dobře vykonaná práce může přinést. Na nemovitosti se vždy dívá v kontextu a se svým týmem každý projekt pečlivě analyzuje tak, aby prošly jen ty nejvýhodnější investice.

19

let zkušeností

114

realizovaných projektů

100%

úspěšnost realizovaných projektů

Proč investovat s námi?

ikona-hledani-prilezitosti

Umíme hledat a nacházet příležitosti

Než pořídíme jednu investiční nemovitost prohlédneme jich tisíce, detailně prověříme stovky a jednáme s desítkami majitelů. Výběr nemovitosti je klíčový pro úspěch investice.

ikona-analyza

Každou nemovitost pečlivě analyzujeme​

a zhodnocujeme její potenciál: možná výše zisku a její variabilita, předpokládaná doba investice a její pracnost. Každý nákup nemovitosti podrobujeme důkladné technické i právní analýze.

ikona-diverzifikace

Diverzifikujeme naše portfolio​​

Diverzifikujeme naše portfolio jak geograficky (Praha, Středočeský kraj, Vysočina, Ostrava), tak i podle druhu aktiv (domy, byty, garáže, stavební pozemky, orná půda).

ikona-sporeni

Máme minimálními náklady na realizaci investice​

Všechny investiční projekty realizujeme skrz vlastní zkušený tým a dlouhodobě ověřené externí spolupracovníky.

ikona-investice-vyhodne

Nemusíte investovat přímo​

Můžete si koupit naše dluhopisy nebo investiční směnky a starosti s úřady a stavbami nechat na nás. Jen se pohodlně posadíte a budete se těšit z rostoucí hodnoty svých investic.

ikona-spoluprace

Jsme v tom vždy s vámi!​

Do všech projektů investujeme minimálně 30% vlastních prostředků, abychom měli k investici vztah, jako kdyby byla naše.

Proč investujeme právě do nemovitostí?

Omezené riziko při investování do nemovitostí

Je prakticky nemožné prodělat veškerý investovaný kapitál. Snad jen při neopatrném financování půjčkou dohromady s velmi špatnou analýzou dané nemovitosti. Znamenalo by to udělat několik chyb najednou a chovat se velice nezodpovědně. Pokud má někdo všech pět pohromadě a něco o nemovitostech ví, tohle se mu jednoduše nemůže stát. Že by se něco nepovedlo a třeba se ukáže, že investice do rekonstrukce byla vyšší, než se předpokládalo a tak je zisk menší? Jistě, to je běžná praxe. Od toho je ale pečlivá analýza nemovitosti před nákupem, aby se zvážila všechna rizika a možné negativní scénáře.

Průhlednost trhu s nemovitostmi

Akciový trh se chová jako potrhlá trhovkyně. Jednou prodává za babku, jindy chce za své akcie nesmyslné částky. V nemovitostech je trh daleko ukázněnější. Je poměrně snadné poznat jeden region a mít přehled o cenách. Když pak někdo nabízí svůj byt nebo dům za přemrštěnou cenu, snadno to poznáte a nekoupíte. Jak byste to poznali u akcie? Těžko.

Trh s nemovitostmi v ČR není profesionální

Díky tomu je prostor nalézat příležitosti, které ostatní nevidí. Je to vidět už jen na množství publikací o investování do nemovitostí - prakticky neexistují. Je to zcela okrajové téma, ačkoliv nemovitost potřebuje každý.

Menší vliv náhody, víc věcí se dá předem předpovědět

V ČR nemáme zemětřesení, takže není moc pravděpodobné, že by nemovitost jen tak spadla a měla nulovou hodnotu. Nemovitost je jednoduše daleko větší jistota, než kterákoliv jiná investice.

Nemovitosti každý potřebuje

Každý musí mít střechu nad hlavou. Nikdy se nestane, že by nemovitosti najednou nikdo nepotřeboval. Jejich cena se nikdy nemůže propadnout k nule, jako se to může stát u akcie nebo například bitcoinu.

Nemovitost má tzv. vnitřní hodnotu

Nemovitost má ve většině případů tzv. vnitřní hodnotu. To znamená, že z ní plyne výnos. Například zlato žádnou vnitřní hodnotu nemá. Kdybyste si koupili všechno zlato světa, budete mít čtyřiceti metrovou zlatou krychli. Můžete se na ní koukat, ale to je tak všechno. Za stejné peníze si můžete koupit veškerou zemědělskou půdu v Evropě. Tu můžete pronajímat a bude vám plynout zisk a váš majetek se bude neustále zvyšovat. Nemovitosti mají vnitřní hodnotu a proto vždy budou méně rizikové, než například zmíněné zlato.

Říkáte o nás

Ukázky realizovaných projektů

Kdo se bude starat o vaše investice?

Pavel Bambásek

ZAKLADATEL, MANAŽER INVESTIC, PŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA

Pavel vyhodnocuje rizika, řídí celý investiční proces a stará se o spokojenost týmu.

Ing. Martin Mucha

MANAŽER INVESTIC,
ČLEN PŘEDSTAVENSTVA
Martin odpovídá za hladký chod projektů. Jeho zodpovědnost a vášeň pro nemovitosti jsou skvělou kombinací.

Nikola Marková

KOMUNIKACE, ANALÝZY
Nikola má na starosti komunikaci s klíčovými klienty a zpracovává analýzy.

Mgr. Lenka Formanová

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Lenka řídí procesy náročné na komunikaci a preciznost. Bez ní bychom nebyli tím kým jsme.

Ing. Iva Goldšmídová

MANAŽER PRODEJE
Iva se stará o hladký prodej nemovitostí. Její umění jednat, pracovitost a organizační schopnosti jsou pro prodej klíčové.

Václav Kortus

STAVEBNÍ MANAŽER
Václav se stará o pečlivé rekonstrukce, opravy a stavby.

Chcete investovat s námi?

Podívejte se na naši nabídku investic nebo nám rovnou napište.