Investiční projekt

Rekonstrukce bytu v Havířově-Šumbarku

Prodejní cena bytu 1,2 mil.

Fotky bytu po rekonstrukci

Fotky rekonstrukce

Fotky při předání

Nákup bytu od předlužené majitelky v insolvenci. 

U nákupů z insolvence nebo exekučních dražeb je velice časté, že není možné nemovitost před nákupem prohlédnout. Proto hrozí negativní scénář a je možné, že byt bude v hrozném stavu. Stejně tak je ale možné, že byt bude ve stavu pěkném. S tím ovšem nelze počítat a proto při stanovení nákupní ceny vždy vycházíme z toho, že byt bude zralý na poctivou rekonstrukci od podlahy po strop.

V případě tohoto bytu se naplnil negativní scénář a byt byl majitelkou před předáním úmyslně značně poškozen. 

Aby náš popis nebyl pouze stroze technický, pobavíme vás historkou „z natáčení“. Původní majitelé zde nastražili pastičku v podobě nespláchnuté toalety s velkou potřebou. K tomu byly ovšem odšroubované baterie v kuchyni a koupelně. Pokud by kolega, který měl byt na starosti, pustil vodu kvůli spláchnutí WC, byt by vytopil. Naštěstí měl u sebe našeho šikovného řemeslníka a ten ho zastavil. Nad touto legráckou jsme se museli všichni pousmát.

Při kalkulacích nákupních cen vždy počítáme i s tou nejhorší variantou včetně nutnosti totální rekonstrukce v kombinaci s ekonomickou recesí. Nic z toho nás tedy nevyvedlo z míry a zrealizovali jsme pěkný obchod.

Byt jsme zrekonstruovali obratem po nákupu a ihned prodali. Díky zkušenostem s prodeji umíme byty prodávat za maximální ceny a proto jsme dosáhli velice pěkného výnosu.

Prodej byl až nečekaně rychlý, protože shodou okolností měl o byt zájem jeden z obyvatel domu pro své děti. Takové šťastné náhody se někdy stávají a jsou příjemným zpestřením naší investiční práce.

Chcete investovat s námi?

Podívejte se na naši nabídku investic nebo nám rovnou napište.